Co znaczą wypukłe zmiany na skórze?

Witam mam dziwne trzy wypukłe zmiany na skórze na boku , mam 50 lat i byłam u dwóch lekarzy którzy wysłali mnie do dermatologa od niego usłyszałam ze mogę być uczulona albo jest to od rehabilitacji , podczas rehabilitacji jestem przypinana pod prąd i mogą być to oparzenia Lub półpasiec Na początku mnie bardzo swędziało a teraz czuje pieczenie , dołączam zdj http://pokazywarka.pl/gdkk72/

Lek. Tomasz Budlewski

Nie są to zmiany typowe na półpasiec przynajmniej na zdj tak to wyglada. Sadze ze wskazana jest ponowna wizyta u lekarza POZ