Kobieta , 64 lata Witam.Od lipca miałam co ok 3,4 tyg-teraz częściej zawroty głowy potem wymioty po których od razu mijały.Od ok roku mam duży niedosłuch prawego ucha i pulskowanie(szum?).Staram się nie jeść wieczorami ,jak mam te mdłości to piję troche wody a potem wymiotuję nią i zawroty też przechodzą.Mam problem z żołądkiem,nie mogę jeść nic smażonego,papryki,czosnku itp bo mi ciężko na żołądku.To od paru miesięcy.Lekarz podejrzewa zapalenie żołądka,od wczoraj biorę Panzol.Rano wymiotowałam wodą.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Rezonans magnetyczny – Rezonans magnetyczny (MRI) jest badaniem obrazowym zmian chorobowych w ciele pacjenta. Tomografia rezonansu magnetycznego jest wykonywana głównie w diagnostyce mózgu, tj. w celu wykrycia takich schorzeń, jak wady wrodzone, guz mózgu, zmiany zapalne tkanki mózgowej, zmiany demielinizacyjne, zmiany naczyniowe mózgu (angio MRI mózgu).
  • Nudności – Nudności i wymioty to nieprzyjemne dolegliwości znane każdemu. Nudności to nieprzyjemne, bolesne uczucie potrzeby zwymiotowania. Te objawy mogą towarzyszyć różnym chorobom. U dzieci są to infekcje i zatrucia, natomiast u dorosłych szeroko rozumiane zatrucie pokarmowe.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: