Co znaczą zawroty głowy przy ucisku w odcinku piersiowym?

Witam. Siedziałem że znajomymi w barze( nie pijąc alkoholu ) i nagle poczułem "zawrót w głowie" a dokładnie jakby ktoś mnie "odłączył od zasilania" jak by "coś mnie raziło" moje oczy wywineły się w drugą stronę w koło obraz się rozmazał jak bym był pijany. Trwało to może z 1 może 2 sek. i nic dalej się nie działo oczywiście szybsza praca serca że strachu.Co to może być i gdzie szukać pomocy? Kardiologicznie jest ok,jedynie lordoza odcinka szyjnego i mały ucisk w odcinku piersiowym?

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Być może należy rozpatrzyć tło nerwicowe?
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.