Co znaczą zgrubienia błony śluzowej w obrębie zatoki czołowej, sitowia i zatoki klinowej?

W obrębie istoty białej widoczne rozsiane ogniska hyperintensywne w sekwencji T2 i FLAIR, 2-5 mm. , podkorowo z przewagą zmian w płatach czołowych.Na poziomie obszaru środkwidoczne owalne struktury o sygnale płynowym 6mm poszerzone przestrzenie okołonaczyniowe Virchowa - Robina., bruzdy mózgowia poszerzone ,szczelny móżdżku nieco pogłębione, zgrubienia błony śluzowej w obrębie zatoki czołowej, sitowia i zatoki klinowej.polipowate zmiany w zatok. szczek stronie lew2 cm. i po stronie praw 1cm

Do pelnej konsultacji, oceny , Najlepiej przez Lekarzy ktorzy leczyli.
OPIS MRI do interpretacji klinicznej , zmiany w zatokach , przebyte infekcje- Laryngolog
Pelna ocena dokumentacji, ocena stanu zdrowia, konsultacja neurologiczna
pozdrawiam