Co znaczą zmiany przyoskrzelowe w polu dolnym prawym?

zdjęcie klatki piersiowej w projekci AP i bocznej zmiany przyoskrzelowe w polu dolnym prawym Panie doktorze czy to jest coś niepokojącego?

Lek. Wojciech Zygmunt

Nie jest opisany charakter zmian, więc trudno jest odpowiedzieć na pytanie. Ponadto zdjęcie RTG i wszystkie inne badania dodatkowe zawsze należy korelować ze stanem pacjenta. Warto skonsultować się z lekarzem i najlepiej zabrać ze sobą zdjęcie, by je pokazać. Pozdrawiam i życzę zdrowia.