Co znaczy Adenomata tubularia cum dysplasia epithelii glandularum gradus minoris et polypus hyperplasticus intestini crassi?

Witam, po wykonaniu badań kolonoskopii zostały mi usunięte 3 małe polipy z odbytnicy. Wynik badania patomorfologicznego brzmi: adenomata tubularia cum dysplasia epithelii glandularum gradus minoris et polypus hyperplasticus intestini crassi. " Proszę o pomoc w przetłumaczeniu na język polski . Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Gruczolak cewkowy z dysplazja małego stopnia oraz polip hiperplastyczny jelita grubego konieczna dalsza kontrola proszę udac się do lekarza prowadzącego leczenie