Co znaczy biała kulka na brodawce?

Mam 25 lat na brodawce lewej piersi mam biala kulke, nie wiem co z tym zrobic , wyglada normalnie jak te wwszystkie gruczolu na sutku ale jest wieksza biala i twarda jakby zbieralo mi sie cos w srodku nie wiem czy mozna to jakos przebic czy lepiej zostawic w spokoju ? Chcialam kilka razy to wydusic normalnie jak pryszcza ale ale drgnie ..

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.