Co znaczy błona śluzowa zapalnie zmieniona w części przedodźwiernikowej?

Dzień dobry proszę o interpretacje wyniku.Przełyk prawidłowy.Błona śluzowa bez patologi Żoładek prawidłowy.Błona śluzowa zapalnie zmieniona w częśći przeodrzwiernikowej z nadżerkami kompletnymi .Pobrano wyc.do badania hist.-pat.Jeziorko śluzowe klarowne.Odzwiernik prawidłowy,drożny.Opuszka-błona o nierównej powierzchni z polipowatmi uniesieniami śluzóowy-dwki,Czesc pozaopuszkowa dwunastnicy prawidłowe.Błona sluzowa bez patologiwykonano test ureazowy-dodatni.Czy to coś groźnego?prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poczekanie na wynik badania hist lat oraz leczenie infekcji helicobacter pylori