Co znaczy ból brzucha i jasnobrązowe stolce?

Witam, od 5 dni mam ćmiący/mulący ból brzucha w dolnej części. Parcie na stolec, ale mało produktywne, stolec jest cienki jasno brązowy mam wrażenie że z elementami śluzu. Byłam u lekarza podejrzewaliśmy zapalenie przydatków, ale na usg nic nie wyszło. Dostalam distreptaze, wzięłam już 2 czopki ale ból utrzymuje się nadal, nie jest ciągły, wycisza się po wizycie w toalecie. Trochę jest to męczące bo odwiedzam toaletę kilkanaście razy dziennie...

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie