Co znaczy ból brzucha i nieregularne wypróżnianie przy polipie?

Witam, Mam niewielki polip jelita i będzie on usuwany w marcu. Od jakiegoś czasu pobolewa mnie brzuch. Miejsce jest ciężkie do określenia. Czuje jakby mnie od środka chciało wysadzić. Ból pojawia się również po wyprożnieniu, mam wrażenie, że jest to ból uciskowy. Miałam kolonoskopie i wykazała ona tylko jeden polip. Wypróżnienia mam nieregularne. Czu jest to związane z polipem czy przyczyną może być co innego. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyna może być inna. lecz konieczna ocena w bezpośrednim badaniu jamy brzusznej czy dane miejsce sugeruje inne rozpoznanie. wskazana wizyta u lekarza rodzinnego.