Co znaczy ból, który promieniuje na krzyż?

Witam mam pytanie dzisiaj jest mój 17 dzień cyklu od wczoraj czyli od 16 dnia boli mnie podbrzusze na początku zaczal klucie mnie jajnik lewy później prawy i tak na przemian a raz uczucie takiego ciężaru w podbrzuszu podobnego do bolu przy okresie. Ból promieniuje na krzyż uda. Nasila się podczas siadania lub napinania się. Miesiąc temu badanie gin.ok po za tym że mam drożdżyce pochwy. Cykle mam 28-30 dniowe. Czuję też parcie na pęcherz lecz bez pieczenia.raz na parę miesięcy tak mam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie