Co znaczy ból pleców w odcinku piersiowym?

Witam od 2miesiecy meczy mnie bol plecow w odcinku piersiowym tak ze nie bardzo moge funkcjonowac.badano serce pluca krew z rozmazem tarczyce i MRT kregoslupa wszystko dobrze. Mam fizjoterapie bol czuje nawet w mostku boli mnie na samym kpncu mostka tak jakby przy zoladku klujacy bol oraz boli mostek po 2stronach usg brzucha tez nic nie wykazalo.przepisal Olfen UNO. Co to moze byc przy dotyku tez boli na wysokosci stanika.prosze o porade

Ból pochodzi prawdopodobnie od kręgosłupa. Najczęściej jest wynikiem braku sportu, złej formy wypoczynku, pozycji siedzącej, nawykowych złych pozycji (siedząca w pracy, nierelaksacyjna dla kręgosłupa w domu). Wiele z tych przyczyn można zmienić samemu a poprawić u fizjoterapeuty. To wynika istotnych zmian w trybie życia. Warto zrobić to dla siebie.