Co znaczy ból początkowej części pochwy podczas stosunku?

Od kilku miesięcy odczuwam ból początkowej części pochwy podczas stosunku bądź używania tamponów czy nawet badania przez lekarza. Taki ból nigdy nie miał miejsca. Nie jest to kwestia obtarcia, gdyż przez jakiś czas nie współżyłam, a problem nadal istnieje. Nie zmieniam partnera od kilku lat. Byłam u ginekolog, ogólne oględziny ani wyniki cytologii nic nie wykazały, na wszelki wypadek ginekolog dała mi gynalgin oraz maść, niestety nie pomogło. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jestvponowna wizyta u ginekologa tylko może innego aby mieć oponie drugiego lekarza