Co znaczy ból prawej strony miednicy?

Dzień dobry. Od dłuższego czasu cierpię na ból prawej strony miednicy(tak myślę bo to te okolice). Do tego doszły bóle w dolnej części pleców i ostatnio ból z dolnej lewej strony lewego pośladka. Ból miednicy dokucza mi ponad 3lata(od urodzenia córki-cesarka). Mam problem ze wstaniem z łóżka, ból jest najsilniejszy po nocy. Mam również przepuklinę i pępkowa (również po ciąży). Myślę że dolegliwości mają na siebie wpływ. Proszę o pomoc. Jest coraz gorzej.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena w bezpośrednim badaniu i ocena np. stabilności miednicy. proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zdecydować o konieczności konsultacji lekarza ortopedy lub reumatologa.