Co znaczy ból w dolnej części pleców z prawej strony?

Witam, Od jakichś 2 lat co jakiś czas odczuwam ból w dolnej części pleców z prawej strony. Dokładnie nie umiem tego określić, ponieważ czuję kłucie z prawej strony, ale tak bardziej z tyłu niż od brzucha. Ból ustępuje, gdy się położę. Wiem, że chaotycznie napisane, ale mam nadzieję, że ktoś coś z tego zrozumie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na dolegliwości kręgosłupa . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć