Co znaczy ból za mostkiem, który ustaje po zaprzestaniu ruchów?

Witam, mam 22 lata i od kilku dni podczas gdy staram się biegać czy nawet schodzić po schodach czuje ból za mostkiem który ustaje obrazu po zaprzestaniu ruchów. Czuje jakby coś przemieszczalo się w środku ciała. Dodatkowo od tego samego momentu gdy położę się na boku bądź siedzę w pozycji lekko pochylonej do przodu jestem w stanie usłyszeć bicie serca dobiegajace właśnie z mostka. Co to może być i do kogo powinienem się udać ?

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu, koniecznych badaniach dodatkowych.
Pozdrawiam