Co znaczy brak czucia na powierzchni uda?

Witam, nie mam czucia na powierzchni prawego uda z tył. Mam to od kiedy pamiętam, jednak dopiero ostatnio zaczęłam się tym interesować bo nigdy mi to nie przeszkadzało. Czy jest to coś poważnego?

Brak czucia jest defektem neurologicznym. Najczęściej powstaje w wyniku urazu mechanicznego. Takim urazem mogło być uderzenie, szarpnięcie lub np. źle wykonany zastrzyk w okolicach nerwu. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki