Co znaczy bulgotanie w brzuchu i czasami wzdęcia?

Witam. Od kilku dni mam objawy refluksu (zgaga,pieczenie za mostkiem , klucha w gardle i dziwny posmak w buzi). Ale oprócz tego bulgotanie w brzuchu i czasami wzdęcia. Lekarz rodzinny zapisał inhibitory pompy i biorę 5 dzień. Czy są to jakieś niepokojące objawy? Bo lekarz powiedział że jest za dużo kwasu i przechodzi on do jelit i stąd te odgłosy?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy są nadal to wskazana jest ponowna wizyta u lekarza badającego