Co znaczy charakterystyczne wzmocnienie torbieli w mózgu?

Dziekuje za odp.ale mam wizyte u neurochirurga dopiero za mc. a chcialabym wstepnie wiedziec co to znaczy charakterystyczne wzmocnienie torbieli w mozgu ? mam ciagle ataki bolu glowy od tego roku od marca sie tak zaczelo dretwieja mi bardzo dlonie z palcami ,nogi bardzo bola wzrok mi sie pogorszyl wlasnie od tego roku tak mi sie porobilo do tego stopnia ze mam syna b.chorego 24lata z por.mozg.i padaczka i mam problem w nocy np.zeby go odwrocic z boku na bok ta tak strasznie bola i drentwieja pa

zależnie od objawów, stanu pacjenta; obciążeń chorobowych!
Konieczna pełana konsultacja: wywiad, badanie, obejrzenie MRI na płycie CD
Pozdrawiam i zapraszam