Co znaczy ciągłe zmęczenie, brak apetytu, senność i słabość w kończynach dolnych?

Witam. Na samym początku moich dolegliwości dopalo mnie mega osłabieniem ciągle zmęczenie brak apetytu senność i mega słabość w kończynach dolnych jak i górnych te objawy pojawiły się nagle. I ustąpiły po 5 miesiącach. Aktualnie odczuwam zmęczenie w nogach ciężko opisać co mi dokładnie dolega bo to dziwne uczucie w nogach które zaczyna się od stopy do końca środkowej części kości piszczelowej. Oraz na padający bol 2 palca u lewej nogi najczęściej w nocy podczas snu. Wyniki morf ob crp prawidłowe. Ogólne moczu tez. Proszę o radę. Pozdrawiam

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG, EMG plus przewodnictwo nerwowe w kk. dolnych. Takie sprawy także można zaobserwować w trakcie zaburzeń nerwicowych, ale najpierw należy wykluczyć przyczyny somatyczne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.