Co znaczy coraz większy ból przy oddawaniu moczu?

Dzień dobry, od kilku dni czuje coraz większy ból przy oddawaniu moczu. Wczoraj było już bardzo złe, ale dzisiaj jest strasznie. Boje się pic, żeby nie płakać z bólu. Wczoraj sprawdziłam z lusterkiem co się dzieje w mojej pochwie. Po lewej stronie jest mała rana wielkości pół paznokcia z jaśniejszym środkiem. Pochwa jest opuchnięta i zaczerwieniona. Ból jest tylko przy oddawaniu moczu, jak mocz dotknie rany. Nie ma żadnego światu, swędzenia, wysypki.. Tylko ta mała tana.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na zapalenie dróg moczowych i lub pochwy . Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego