Co znaczy czerwona plamka w okolicy pachwin?

Witam, ok. 2 dni temu zaobserwowałem w okolicy pachwin czerwoną plamkę która na środku wygląda jak ubytek w skórze, mała dziurka. Na poczatku obawiałem się o kleszcza, ale nie widzę nic pod skórą oprócz tzw. "mięsa", dziurka nie jest większa niż 2 milimetry, jednak przy chodzeniu boli, na szczęście ból jest znośny i nie uniemożliwia poruszania się, rankę wyczyściłem wacikiem ze spirytusem salicylowym i nałożyłem mała ilość kremu sudocrem, co mogę zrobić z tym dalej? Tutaj zdjęcie plamki: https://imgur.com/a/lKYyHJj Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Niestety na podstawie zdjęcia ciężko jest określić przyczynę tej zmiany. W celu diagnostyki i leczenia powinien Pan zgłosić się do lekarza.