Co znaczy drętwienie pod językiem i uczucie ciała obcego w gardle?

Witam.Szukam od roku przyczyny mojego złego stanu zdrowia.Mianowicie drętwienie pod językiem i uczucie czegoś w gardle.Kąciki ust jeden jest niżej niż drugi.Oprócz tego mam bóle głowy,mięśni,osłabienie,brak energii i zmienny nastrój.Często mam również problemy z żołądkiem.Strasznie wygląda moją skóra dużo wypryskow.Twarz,brzuch szyja jakby opuchnięte.Szybko się męczę mam duszności.Wit b12,d3,eozynofile poniżej normy dużo.Usg tarczycy wykazało guza na prawym placie (hormony ok). Pomocy mam 33 l.

Warto skonsultować się jeszcze z neurologiem. Jeśli nie pojawia się informacje o jakichś powodach trudności na tym tle-wtedy polecam współpracę z psychologiem i podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam