Co znaczy dyskopatia lędźwiowa wielopoziomowa?

6 miesięcy temu mama przeszła operacje kregosłupa rozpoznanie przewlekła dyskopatia lędzwiowa wielopoziomowa. zwęzenie kanału kręgowego w odc. ledzwiowym .z dojscia tylnego i pod kontrolą toru wizyjnego umieszczono śruby pedikularne w kręgach l3,4,6 i DI. wykonano częsciową laminektomię l3-SI. od strony lewej wpradzono autoprzeszczepy kości gąbczastej i cage. artrodeza odcinka l3-SI. czy wolno mamie zazywac leki przeciwbolowe bo lekarz zabronil

Opis wskazuje na bardzo zaawansowaną operację na kręgosłupie.Wszystkie działania, w tym również farmakologiczne muszą być zaakceptowane przez lekarza prowadzącego. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki