Co znaczy dyskopatia szyjna, parastezje KKG?

Witam! Piszę by zasięgnąć Państwa opinii na temat moich wyników badania MR szyjnego odcinka kręgosłupa i spytać czy na ich podstawie mam prawo do ubiegania się o rentę. Oto treść wyników: "Dane kliniczne: Dyskopatia szyjna; parastezje KKG Opis: Lordoza szyjna spłycona. Zwężone przestrzenie międzykręgowe C5-C6 i C6-C7 ze zmianami degeneratywnymi krążków międzykręgowych. Osteofity na przednich i tylno-bocznych krawędziach trzonów kręgów od C3 do C7. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzywyrostkowych w tym odcinku. Na poziomie C3-C4 widoczna jest przyśrodkowo-lewoboczna protruzja tarczki międzykręgowej uciskająca przednią ścianę worka oponowego. Na poziomie C4-C5 dyskretne uwypuklenie tarczki m-k modelujące worek oponowy. Zmiany zwyrodnieniowe powodują zwężenie prawego otworu m-k i ucisk korzenia nerwowego w jego świetle. Na poziomie C5-C6 centralno-lewoboczna protruzja tarczki m-k uciskająca worek oponowy, z dyskretnym modelowaniem rdzenia. Otwory m-k nie wykazują istotnych deformacji. Na poziomie C6-C7 niewielka protruzja tarczki m-k uciskająca worek oponowy. Zmiany wytwórcze zwężają obustronnie otwory m-k, silniej po stronie lewej, gdzie widoczne jest uciśnięcie korzenia nerwowego. Rdzeń szyjny o prawidłowym sygnale, bez zmian ogniskowych. Kanał rdzeniowy nieposzerzony." Co Państwo sądzą?

DO MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ! do pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia i nastroju , z wynikami badań

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam