Co znaczy guzek na kroczu?

Witam, mam 18 lat. Na kroczu mam jakiegoś dziwnego guza 5-6cm od penisa, jest miękki w dotyku, zrobił się siny i lekko czarny, bardzo boli. Czy to może być tłuszczak? Dodam, że podobnego guza, ale bezbolesnego mam pod pachą.

Lek. Paweł Szadkowski

Tłuszczaki z reguły nie są bolesne i sino/czarne (tylko w kolorze skóry). Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który oceni zmiany i ukierunkuje dalszą diagnostykę.