Co znaczy guzek na prawej stronie sutka?

Witam, dzisiaj wyczułam na piersi na prawej stronie sutka guzka który się przesuwa przy dotknięciu... Nie stosuje żadnej antykoncepcji i jestem 1,5 roku po porodzie... Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne usg piersi, kontrola u ginekologa, najprawdopodobniej to torbiel, ale trzeba dokładnie ocenić zmianę.