Co znaczy guzek pod bicepsem?

mam problem gdyż u mnie w mieści nie chcą mi nawet w szpitalu pomoc a chciał bym się dowiedzieć tego bo mam na prawym ramieniu pod bicepsem kulkę wielkości piłki tenisa stołowego jest twarda i boli

Dzień dobry,

Warto ocenić zmianę w usg, wówczas można w przybliżeniu określić jaki ma charakter. W razie potrzeby, gdyby zmiana budziła niepokój, warto wykonać ocenę zmiany w biopsji, która do odpowiedź na pytanie o jej charakter i pozwoli ustalić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych