Co znaczy guzek z tyłu szyi po prawej stronie?
Witam. Z tyłu szyji po prawej stronie mam guzka nie małego. Miałam dwa antybiotyki które nic nie pomogły a guz się powiększył i strasznie boli promieniuje do łopatki i do barku ból czasami jest nie do zniesienia. Na usg wcześniej pokazało że prawdopodobnie jest to węzeł chłonny na tomografii opisano że jest 2cm zmiany i że słabo się wzmacnia po kontraście crp jest ujemne trochę morfologia jest słaba. Lekarze nie wiedzą co to jest a ból jest silny. Co mam robić:-(:-( zaznaczę że mam oponiaka w głowie.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
74 poziom zaufania
Najlepiej byłoby dokonać biopsji lub diagnostycznego wycięcia guzka, w celu oceny czym on dokładnie jest. Pozdrawiam.