Co znaczy, jeśli cech stenozy kanału kręgowego i ucisku na korzenie rdzeniowe nie wykazano?

Witam.Dzisiaj odebrałem wynik MR.Od jakiegoś czasu boli mnie biodro.Leki nie pomagają już prawie wcale,zastrzyki na krótką chwilę,a trzeba pracować.Oto opis:Zmiany zwyrodnieniowo-zniekształcające małego stopnia pod postacią drobnych osteofidów na krawędziach trzonów kręgów.Cechy dehydratacji krążków międzykręgowych L2-L3-L4-L5-S1.Na poziomach tych widoczne są centralno-paramedialne wypukliny krążków międzykręgowych na ok.4mm do kanału kręgowego i zachyłków bocznych z modelowaniem worka oponowego i zwężeniem otworów międzykręgowych obustronnie.Poza tym zmian nie uwidoczniono.Cech stenozy kanału kręgowego i ucisku na korzenie rdzeniowe nie wykazano.Obraz stożka rdzenia w normie.

DO pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia i nastroju , z wynikami badań

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam