Co znaczy, jeśli mam grupę Ii i brak zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego?

Witam, W ramach programu profilaktycznego robiłam badanie cytologiczne, jednak wizytę u ginekologa mam za niecały miesiąc. W związku z tyn chciałam zapytać o wynik mojego badania w szczegolowym opisie są wypisane czynniki infekcyjne : zmiany Flory bakteryjnej, inne zmiany nienowotworowe: inne zmiany związane z zapaleniem (łącznie z typowa regeneracja) oprócz tego występują komórki metaplastyczne. Ogółem mam grupę Ii i brak zmian srodnablonkowych i procesu złośliwego. Co oznacza ten szczegółowy opis? Powinnam się udać szybciej do lekarza? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na toczący się proces infekcyjny, wskazana wcześniejsza wizyta u ginekologa.