Co znaczy jeziorko śluzowe podbarwione żółcią?

Mam 21 lat,3 dni temu miałam gastroskopie, Wynik lizmia Z wyraźna, nieregularna, dystalnie przemieszczona.W trzonie żołądka pojedyncze polipy 3 mm.Jeden usunięto i przekazano do badania. Pobran.Wyc.Z antrum. Jeziorko śluzowe podbarwione żółcia.Odzwiernik szeroki widoczny refluks żółci. Mam po tym okropne bóle przełyku i żołądka.Jedyne co powiedzieli to dieta lekkostrawna i czekać na wynik a ja ledwo mogę się ruszać z bólu. Gastrotuss nie pomaga bo co jakiś czas ulewam żółcia.Co robić lub zażyć?

Witam

Dieta lekkostrawna, odstawienie wszystkiego surowego, kawy, ostrych produktów. Dania typu gotowany ryż z warzywami gotowanymi. Ziemniaczki gotowane z gotowanym mięskiem. Pieczywo pszenne. Pamiętajmy że taki typ diety jest elementem chwilowym do czasu podleczenia silnego stanu zapalnego.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu