Co znaczy krostka na wardze sromowej?

Dzień dobry. Po stosunku, około tygodnia pozniej, na jednej z warg sromowych pojawiła się u mnie chrostka o kolorze ciemno różowym. Nie boli mnie ani nie swędzi ale przypomina trochę ugryziwnienie komara. Co to może być? Czy to coś groźnego? Czy powinnam udać się do ginekologa? Dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Tak wskazana wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć