Co znaczy krwiak przy szwie na gęsiej stopce?

Witam, jestem aktualnie miesiąc po rewizyjnej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego - metoda BTB. Niemal od razu po zdjęciu opatrunku widoczny był krwiak przy szwie na gęsiej stopce. Chirurg został o tym poinformowany, widział zdjecia (300 km odległości), miałam schładzać i cierpliwie czekać. Inny chirurg ściągał mi szwy w mojej miejscowości i przepisał na to Dalacin c 150 2 razy dziennie. Jednak z jednego punktu wciąż sączy się ropa. Nie jest już tak czerwona rana, jednak wciąz coś jest.

Bez bezpośredniego badania nie poradzę Pani dalszego sposobu postępowania, nie określę jaki jest rzeczywiście stan miejscowy, czy wydzielina jest rzeczywiście ropą i czy obecne jest zakażenie. Trzeba cierpliwie czekać na działanie antybiotyku, stosować się do zaleceń ortopedy prowadzącego i zgłosić się na kontrolną wizytę w wyznaczonym terminie.