Co znaczy minimalne czucie w stopie?

Witam, mam problem z drętwieniem stopy. Otóż mam minimalne czucie, lub brak w grzbiecie prawej stopy. Chodzi tu o samą skórę, nogą oraz palcami ruszam normalnie. Zauważyłem to po drzemce około godz. 15 dzisiejszego dnia. Wcześniej byłem 7 dni na wycieczce w Chorwacji, gdzie przez pierwsze trzy dni dużo jeździliśmy samolotem, następne 3 dni głównie plaża i spacery (ok. 5km). Podczas powrotu samolotem (dziś 8-10) spałem na prawym boku i elementy samolotu mnie uwierały. Czy powinienem się bać?

Witam!
Wzmocnienie lub osłabienie tzw. doznań czuciowych nie jest żadnym ewenementem, szczególnie po przebudzeniu. Może być wynikiem nieprawidłowego ułożenia kończyny, zawiania lub innych historii. Wskazana gimnastyka, ruch i ew. spacer. Czas jest najlepszym lekarzem takich przypadłości!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.