Co znaczy mocny, nagły ucisk i pieczenie w klatce piersiowej na środku?

Mam 34 lata. Dzisiaj zdenerwowałam się i aż zacisnęłam zęby z nerwów. Nagle poczułam mocny nagły ucisk i pieczenie w klatce piersiowej na środku, zakręciło mi się w głowie. Musialam usiąść i się uspokoić. Pieczenie ustapiło po kilku minutach i ucisk puścil. Zostało tylko klucie po lewej stronie przy wydechu i lekkie zawroty głowy. Co mi jest?

Napięcie i reakcja stresowa... Zaburzenia nerwicowe ?
Mogą być bardzo różne przyczyny...
Konieczna pełna konsultacja ,jeśli to się powtórzy; Relax;
Inne schorzenia Leki?? Nastrój ??
Pozdrawiam

Witam!
Wszystko wskazuje na problemy emocjonalne (nerwicowe). Jednak dla pewności należy wykluczyć sprawy somatyczne - lekarz pierwszego kontaktu lub od razu kardiolog.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.