Co znaczy mój opis rezonansu kręgosłupa?
Witam mam pytanie zrobiłam sobie rezonans kręgosłupa szyjnego z powodu lekkich zawrotow głowy i uczucie niestabilizacji napiecie przy szyji takiego dziwnego uczucia jakby przepływalo mi coś z kręgosłupa do głowy wtedy źle się czuję wynik zaznaczając się zwyrodnienie trzonow c5 c6 zaostrzenia na przednich krawędziach czy ten wynik może wskazywać na te dolegliwości

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Tak, przyczyną Pani objawów są najprawdopodobniej zmiany zwyrodnieniowe. Wynik badania wraz z opisem powinien zostać oceniony przez ortopedę, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!