Co znaczy mój wynik krzywej glukozowo-insulinowej?

Witam. Choruję na tarczycę. Jestem na etapie normowania tsh gdyz z niedoczynnosci wpadlam w nadczynnosc i na powrot sklaniam sie ku niedoczynnosci..mam niski poziom kortyzolu i częstomocz. Bardzo czesto mam uderzenia gorąca i mdłosci. Teraz endokrynolog wyslala mnie na krzywa glukozowo insulinowa. Bardzo prosze o interpretacje wynikow . Glukoza Na czczo 89, 8 mg/dl Po 1h 83 mg/dl Po 2h 90, 00 mg/dl Insulina Na czczo 7,8 Po 1h 58,8 Po 2h 48,8 Z gory dziekuje Kobieta 30 lat

Lek. Tomasz Budlewski

wynik testu ogtt jest ok ,być może trochę zbyt duże wydzielanie insuliny, proszę zgłosić się do lekarza diabetologa
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.