Co znaczy mój wynik po wycięciu guza sromu?

Witam.Proszę o interpretację wyników po wycięciu guza sromu wielkości 5,7 x4x1,8 cm. Zmiana o budowie mięśniaka gładkokomórkowego -immunofenotyp- SMA (silnie dodatni) Ki 67<3% usunięta w całości. Kobieta 28 lat

Jest to zwykły mięśniak czyli zmiana nowotworowa wywodząca się z komórek mięśniowych gładkich o łagodnym charakterze. Całkowite wycięcie takiego mięśniaka (a tak się stało) leczy go w pełni.