Co znaczy mokra bielizna?

Dzien dobry. Mam pytanie odnosnie moich narzadow intymnych . Czasem tak ni z gruchy, ni z pietruchy - moja bielizna robi sie cala w sluzie jakbym doszla przynajmniej 10 razy (nie popuszczam). Mozna mi udzielic jakichs wskazowek, co to i co z tym zrobic?

Lek. Michał Lenard

Ilość śluzu i jego konsystencja zależą od dnia cyklu. W czasie owulacji jego wydzielanie jest największe. Sugeruję stosować wtedy wkładki higieniczne. Pozdrawiam!