Co znaczy naciągnięcie więzadła MCL?

Witam, mam problem z kolanem. Rok temu grając w piłkę wykonując gwałtowny ruch poczułem jakby pociągnięcie w kolanie. Lekarz zdiagnozował naciągnięcie więzadła MCL. Po dwóch tygodniach mogłem już grać, tylko że przy określonych ruchach ono nadal po roku mnie ciągnie. Nie wiem czy może coś z tym więzadłem jest nie tak czy co to może być? Proszę i dziękuję za odpowiedź.

MCL zrasta się bardzo szybko , bardzo mała szansa żeby bolał. Bardziej prawdopodobny w tej okolicy jest ból łakotki przysrodkowej , ale to wymaga potwierdzenia w badaniu ortopedycznym.
Pozdrawiam