Co znaczy nadmierna potliwość przy leku Concor?

Witam Mam 25 lat. Od 3 miesięcy przyjmuje leki na nadciśnienie. Są to: Concor cor 2,5 mg oraz Telmix (telmisartan) 40 mg. Uprawiam regularnie sport, nie mam nadwagi. Od tygodnia strasznie się pocę. Nie są to nocne poty tylko w ciągu dnia zaznaczę ze najczęściej są to tzw. zimne poty, podczas wykonywania zwykłych czynności. Podczas uprawiania sportu nie zauważyłem nadmiernej potliwości. Czy te objawy mogą być związane z lekami które zażywam?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostyke