Co znaczy najprawdopodobniej śródsutkowy węzeł chłonny?

Witam. Po badaniu Mammografią Lekarz stwierdził W" W sutku lewym w ogonie Spencea zagęszczenie 15mm x 10 mm - najprawdopodobniej śródsutkowy węzeł chłonny , którego nie było w badaniu poprzednik". Do jakiego teraz lekarza mam się udać i jakie dodatkowe badania przeprowadzić ?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że usg piersi, wskazana wizyta u lekarza poradni chorób piersi lub ginekologa.