Co znaczy naprężenie po wycięciu migdałków podniebiennych?

Jestem 3 mies. po wycięciu migdałków podniebiennych. Boli mnie lewa str. szyi, mam problemy z przełykaniem, w gardle czuję ciało obce, szyja delikatnie opuchnięta i "naprężona" z lewej str. Ból ciągnie sie do ucha i pod żuchwę. Nie daje już rady płukać gardła (odruch wymiotny, krztuszę się płynem). Laryngolog twierdzi, że wszystko ok, rodzinny odsyła do laryngologa. Żaden nie chce mnie wysłać choćby na USG szyi.Co może być przyczyną tego stanu? Nie mam nerwicy i nie jest to stres ani ciąża.

Pisze Pani, że nie ma Pani stresu, a to nieprawda. Ma Pani i to duży co jednoznacznie wynika z Pani listu.

Nie diagnozuje się na odległość. Proszę więc wzięć sobie moję radę do serca.