Co znaczy nerw pośrodkowy oraz gałęzie nerwu łokciowego na poziomie nadgarstka w normie?

5 tygodni temu upadlem na łyżwach, oto wynik mojego mri, chodzę obecnie na fizykoterapie, czy mogę jakoś przyspieszyć gojenie? "Obrzęk tkanki podskórnej okolicy nadgarstka prawego, zwłaszcza w części grzbietowej.  Cechy znacznego uszkodzenia przyczepu trójgraniastego więzadła grzbietowego promieniowo- trójgraniastego, więzadło w trakcie przebudowy bliznowatej; zmiany te łączą się z przebudowującą się bliznowato torebką stawową grzbietowej łokciowej części stawu promieniowo-nadgarstkowego, z przerostem błony maziowej w sąsiedztwie kompleksu chrząstki trójkątnej oraz bliznowatą przebudową tzw. Homologu łąkotki.   Cechy przebytego stłuczenia chrząstki trójkątnej, częściowego uszkodzenia przyczepu dalszego oraz częściowego uszkodzenia przyczepu bliższego chrząstki trójkątnej, przyczepy w trakcie przebudowy.  Ścięgno ECU z cechami tendinopatii na poziomie nadgarstka, z pogrubieniem i obrzękiem ścian pochewki ścięgna.  Wysięk małego stopnia w stawie DRU, RC i IC z cechami przerostu błony maziowej.  Wysięk w stawie grochowato-trójgraniastym, cechy przebytego częściowego uszkodzenia torebki stawowej, z cechami jej bliznowatej przebudowy. Więzadła kości grochowatej zachowane.  Cechy naciągnięcia więzadła grzbietowego łódeczkowato-trójgraniastego.  Pozostałe więzadła nadgarstka zachowane. Drobny ganglion okolicy dłoniowo-promieniowej stawu RCJ.  Ścięgna mm. Zginaczy oraz ich pochewki w normie.  Ścięgna pozostałych przedziałów prostowników  w normie, ślad płynu w ich pochewkach.  Nerw pośrodkowy oraz gałęzie nerwu łokciowego na poziomie nadgarstka w normie.  Struktura kostna bez podejrzanych zmian ogniskowych; niewielki plamisty obrzęk szpiku kości objętych polem badania w pierwszej kolejności wtórnie do unieruchomienia"

DO omówienia z Ortopeda Stan po urazie nadgarstka! Nerwy nie są uszkodzone!

" Ścięgna mm. Zginaczy oraz ich pochewki w normie. Ścięgna pozostałych przedziałów prostowników w normie, ślad płynu w ich pochewkach. Nerw pośrodkowy oraz gałęzie nerwu łokciowego na poziomie nadgarstka w normie. Struktura kostna bez podejrzanych zmian ogniskowych; niewielki plamisty obrzęk szpiku kości objętych polem badania w pierwszej kolejności wtórnie do unieruchomienia"