Co znaczy niebolesny, ruchomy węzeł chłonny nad obojczykiem?

Dzień dobry. 2 tyg temu Wynalazlam sobie przypadkiem niebolesny, ruchomy węzeł chłonny nad obojczykiem. Od razu pognalam na usg. Uwidoczniono wezel 8 mm, o prawidlowej echostrukturze i budowie owalnej, z widocznym unaczynieniem. A takze niejednorodna tarczyce. Radiolog powiedziala zeby sie wezlem w ogóle nie przejmować i o nim zapomniec, a zrobic badania tarczycy. Zrobilam jednak na wszelki wypadek morfologie z rozmazem, ob, crp i tsh. Wszystkie wyniki w normie. Czy naprawde nie ma sie czym martwic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po ocenie wyników i objawow w badaniu bezpośrednim będzie można coś więcej powiedzieć