Co znaczy niewielkie prawowypukłe rotacyjne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego?

Dzień dobry. W dzisiejszym dniu odebrałem wyniki prześwietlenia rtg odcinka lędźwiowo-krzyzowego. Opis wygląda następująco: Niewielkie prawowypukle rotacyjne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego. Zachowana fizjologiczna lordoza lędźwiowa. Czy mógłbym prosić w miarę możliwości o diagnoze?

DO PEŁNEJ KONSULTACJI ; OPIS RTG jak wyzej, w gr normy ; lekka skolioza
Aktualnie dobre wyniki
Ważne badanie, wywiad, stan Pacjenta, obciążenia; inne schorzenia i zażywane leki,

Pozdrawiam i zapraszam