Co znaczy niewyraźne widzenie na jedno oko?

Niewyraźne widzenie na jedno oko od około miesiąca. Mam wrażenie, że rano jest ok, lecz wieczorem, bądź przy dłuższym siedzeniu przy komputerze niewyraźnie widzę. Badania okulistyczne w 100% ok. Jaki może być tego powód?

Witam,
jeżeli żle Pani widzi na jedno oko to musi być przyczyna.
Pytanie na ile ta przyczyna jest poważna.
Mom zdaniem powinna Pani wrócić do okulisty lub iść do innego.
Przyczyną gorszego widzenia na jedno oko możne być wada wzroku lub na przyklad zespół suchego oka, który ujawnia się wieczorem po pracy z komputerem.
Myślę że trzeba wnikliwiej poszukać przyczyny.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowosielska