Co znaczy obraz cytologiczny odpowiadający guzkowi?

Kasia lat 66.jestem po biopsi tarczycy rozpoznanie snn zmiana łagodna buthesda\\.w rozmazach obecnykoloid głównie rozlany teroeocyty pojedyncze a lewy płat zmiana ł agodna bethesda// obraz cytologiczny odpowiada guzkowi koloidowemu.Proszę P.Doktorze o odpowiedz .Z góry Dziękuję.

Witam , opis nie wskazuje na obecność,czy nawet podejrzenie procesu nowotworowego złośliwego! Proszę , na spokojnie czekać na wizytę u lekarza , który zlecił/wykonał/opisał biopsję! z.żurawski