Co znaczy obszar hipodensyjny odpowiadający bliźnie w strukturach mózgowia?
Dzień dobry! Jestem po kraniotmii czołowo-skroniowej prawostronnej i zaklipsowaniu tętniaka tętnicy łączącej przedniej mózgu i w wyniku tomografii komputerowej w dolnej części przedniego dołu czaszki, bardziej po stronie lewej uwidoczniono u mnie obszar hipodensyjny odpowiadający bliźnie w strukturach mózgowia - co to oznacza? czy jest to coś poważnego? Proszę o interpretację. Z góry dziękuję za pomoc.

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest porównanie wyników z poprzedniej wykonywanej diagnostyce, proszę udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie